FIRMA

Szanowni Państwo

Miło jest nam poinformować, że po okresie przygotowań i wytężonej pracy, możemy udostępnić całkowicie nowy serwis, jaki świadczyć będziemy dla Państwa pod marką SUNPLENA.
Dzięki profesjonalnej grupie specjalistów w branży posiadających odpowiednio długie i solidne doświadczenie, stworzyliśmy miejsce, w którym możliwe jest zapoznanie się z ofertą i kupno wszelkiego rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej (PCV, aluminium i drewno). Już w tej chwili możemy zaoferować Państwu nasze najlepsze profile z palety SUN oraz okna wyprodukowane na profilach renomowanych firm liczących się nie tylko na rynku europejskim.
Jesteśmy przekonani, że zaoferowane produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby lepiej zapoznać się z naszymi cenami zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, czy też bezpośrednio za pomocą formularza umieszczonego na tej stronie. Nasze biuro mieści się w prestiżowym kompleksie hotelowo-biurowym CITY PARK w Poznaniu. Dogodne położenie w centrum miasta przy ulicy Wyspiańskiego 26A umożliwia szybkie i nieskomplikowane dotarcie do naszych doradców.

ZAPRASZAMY

sunplena

Kiedy potrzebujesz Perfekcji

Galeria

Inspiracje

1-1-300x200

Do pobrania

Prospekt

folder-mini-300x200

Sunplena

Kariera

handlowiec-300x200

INFORMACJE PRAWNE

KONTAKT

Sunplena
ul. Stanisława Wyspiańskiego 26A
60-751 Poznań
tel. 882 480 838